Radičová a Penta

Autor: Peter Švec | 3.2.2012 o 9:43 | (upravené 3.2.2012 o 12:01) Karma článku: 11,06 | Prečítané:  7207x

Je zaujímavé akú krátku pamäť majú naši politici, ale po pravde je to asi ich jediná možnosť ako existovať po toľkých klamstvách, ktoré nám tlačia do hlavy už roky. Základom je zaprieť aj vlastnú mater !!! Čo sa týka poznámky p. Fica v nedeľu v STV, že za  Radičovou chodila Penta priamo do jej domu , je až na smiech vývoj odpovedí p. Radičovej a jej postupné rozpamätávanie sa :o)

Samozrejme najprv to Radičová poprela. Penta to prostredníctvom hovorcu potvrdila. Reakcia Radičovej : "Premiérka Iveta Radičová sa dôrazne ohradzuje voči tvrdeniu hovorcu Penty... Toto tvrdenie je lož," konštatoval Tlačový odbor Úradu vlády SR. Potom Reakciou Tlačového a informačného odboru Úradu vlády na otázku, či sa premiérka s Haščákom stretávala v rodinnom dome a o akých otázkach sa bavili, bolo konštatovanie, že na takéto výkriky Róberta Fica nemieni reagovať. Ďalšie vyhlásenie Penty : Za svojím vyhlásením Penta stála aj dnes. "Kategoricky popieram, že by naše stanovisko bolo klamstvo... Viem o tom, že pani Radičová sa s predstaviteľmi Penty stretávala, tak ako sa predstavitelia Penty stretávali aj s inými verejnými činiteľmi. Nemám však informácie o tom, že by sa pani Radičová s našimi predstaviteľmi stretávala v roli predsedníčky vlády," vysvetlil hovorca Penty Martin Danko. Čoho sa teda mala Radičová chytiť? No samozrejme toho, že to prizná týmto vyhlásením : Premiérka Iveta Radičová priznala stretnutia so zástupcami finančnej skupiny Penta, a to aj vo svojom dome. Odmietla však, že by sa s finančníkmi stretávala v čase, keď bola v najvyšších štátnych funkciách. Určite má teraz pocit, že sa z toho vykrútila veď u nej doma bolo už cca 1000 ľudí čo že tam bola údajná Gorila, ktorá asi vlastní celé Slovensko.

Ale chcem napísať p. Radičovej, že sa z toho nevykrútila, ale  zase na seba niečo nepriamo priznala a zase si ........ do vlastného hniezda. Ak za ňou chodili keď nebola premiérka, to znamená, že za ňou chodili, keď kandidovala vo voľbách na prezidenta. A tu je pes zakopaný!!! Kto platil masívnu kampaň Ivete Radičovej? Pamätám si to veľmi dobre, všade bola vycapená autobusy, vlaky, bilboardy, televízie, rozhlas, internet, na internete to bolo nechutné nedalo sa na Slovensku kliknúť na stránku kde by sa ako SPAM neobjavila jej fotka, video či jej vtieravý hlas. Financovanie jej kampane už vtedy vzbudzovalo otázniky odkiaľ na to má? Kto jej to platí? Ako príklad uvádzam z agentúry SITA - Pätnásť hodín pred začiatkom volebného moratória vyzvala prvá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová slovenské médiá, aby v rámci prezidentskej kampane informovali vyvážene a spravodlivo o oboch kandidátoch. Tvrdí, že na základe výstupov médií je zrejmá prevažná podpora Ivete Radičovej. "Žiadam slovenské médiá o objektivitu k obom kandidátom na post prezidenta a verejne ich vyzývam, aby sa zaujímali o to, koľko stála kampaň pani Radičovej, pretože jednak sa zatiaľ nad touto otázkou takmer nik z médií nepozastavil, a jednak aj slepý vidí masívnosť a nákladnosť kampane pani Radičovej," uviedla Belousovová vo svojom vyhlásení. Ako dodala, je nezmyselné tvrdiť, že sa výška financií pohybuje v rámci zákona, keď je očividné, že to tak nie je.

Čo z týchto súvislostí vyplýva? No je to otázka: Pani Radičová platila Vám Penta vašu prezidentskú kampaň? Chcela mať Penta aj svojho prezidenta nech je sranda?

Vaše vyjadrenia, obraty v kauzách, vyhlásenia, ktoré na druhý deň neplatia, krytie straníckeho klientelizmu, obhajoby Cyperských firiem, ktorým Vaši dohadzovali štátne zákazky a my ani nevieme kto sú ich majitelia ( ale asi Palacka vie ), vývrtky a služba Dzurindovi u mňa zakorenila pocit, že len slúžite, ale nie ľuďom a preto Vám neverím !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil nekompromisný príbeh

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.


Už ste čítali?