Dzurinda, Mikloš, Fico, Hrušovský, Bugár, Chmel odstúpte !!!

Autor: Peter Švec | 13.1.2012 o 12:16 | (upravené 13.1.2012 o 12:50) Karma článku: 15,10 | Prečítané:  3133x

Naša vláda odpálila a to opodstatnene p. Bubeníkovú  a tým potvrdili, čo už všetci tušia, že Gorila je realita. Na rade je teraz Dzurinda, Mikloš, Fico, Hrušovský, Bugár, Chmel, neviem na čo čakajú! Von s nimi. Bubeníková je odvolaná, no prečo nie je vo vyšetrovacej väzbe? Na slobode môže ovplyvňovať svedkov, prečo je ešte na slobode Haščák?

Ilustračné :o)Ilustračné :o)

Žiadajme občania, aby si strany SKDÚ-DS a KDH, vymazali s názvu slovo kresťanská  a kresťanské!!! Robia hanbu cirkvi. Pripomeniem výrok Jána Pavla II. : „Beda tomu čo zneužíva kresťanstvo vo svoj prospech" a tak isto aj „Dejiny učia, že demokracia bez hodnôt sa rýchlo premieňa na jasnú alebo kamuflovanú totalitu" My tu máme znovu totalitu politických prostitútok a preto by sme mali v parlamente poupratovať a to my občania, nie politici, otvorte oči a nehádžte  sa znovu bez rozumu politikom okolo krku, nevoľte túto lúzu ! Na jar by sme mali my občania ísť znovu do ulíc, znovu vytiahnuť kľúče, pretože sme stále v totalite. Dali nám komunisti a ŠTB-áci občianske slobody, ale vzali si naše peniaze. Toto chce generálny štrajk !!!

Parlament a vláda je nefunkčná a nákladná imitácia demokracie a na ich stoličkách pešiačikovia s úlohami no nie s hodnotami. Žiadajme zmenu ústavy!!! Vytvorme si radšej prezidentský štát, voľme si za každý kraj a okres senátorov, ktorých budeme môcť kedykoľvek odvolať ak budú klamať a kradnúť. Senátorov, ktorí budú reprezentovať záujmy lokality za ktorú sú zvolení. Na každú funkciu v tomto štáte sa budú robiť prijímacie skúšky z odbornej spôsobilosti a psychotesty. Na miesta ministrov vyhlási prezident verejné odborné súťaže! Každý kandidát ju bude musieť preukázať ešte pred voľbami! Zaveďme maximálne občianske slobody pre ľud, ale zaveďme absolútnu totalitu na peniaze štátu, bude musieť byť kontrolované každé Euro, ktoré štát vytiahne z mojej ( z vašej ) peňaženky či z výplaty, musí byť kontrolované až po jeho použitie na chod štátu či štátne investície. Senátorom dajme 8 ročné obdobie a dosť !!! Preto žiaden z tejto súčasnej politickej lúzi nespraví žiadne potrebné, ale nepopulárne rozhodnutia, pretože chce byť znovu volený!!! Preto sa zadlžujeme, lebo si politici kupujú naše hlasy populizmom, aby boli stále a stále volení !

Nie som člen žiadnej strany, preto prosím občianske organizácie a všetkých občanov, poďme za týmto modelom za týmto cieľom, nás je viac aj keď už ukradli naše peniaze !!!


Gorila na wiki aj s fotkami hlavných aktérov : http://gorilasisslovakia.wikidot.com/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil nekompromisný príbeh

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.


Už ste čítali?